OVIDIU POPARTAN - TATUATOR SAU HOT? Asta-i intrebarea...

Pagina 2 din 2 Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: OVIDIU POPARTAN - TATUATOR SAU HOT? Asta-i intrebarea...

Mesaj Scris de inu_machine13 la data de Mier Feb 01, 2012 1:36 pm

App de chestia asta....(Articole Tattoo)... mi-ai dat un shader hand made sa-ti traiasca!!!... ac bate prietena mea cu el si-mi vine sa dau cu el de pamant:))). Anunta si tu clientii cand dai ceva...sau mai bine nu le recomanda ca scule profesionale!bravo man.
inu_machine13
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/01/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de sever la data de Mier Feb 01, 2012 2:05 pm

sunt de acord ca nu trebuie recomandate ca scule pofesionale nici pe departe.(daca o luam a dreapta si tu ai avea poate mii de euro de dat inapoi oamenilor)
nu fac anti reclama ca nu am de ce ,nu sunt suplier dar la inceputuri absolut tot ce am avut luat de la tine le-am facut cadou pt ca riscam un infart sau atac cerebral.(singurele produse care merita atentie sunt cele de la comenzi speciale DAR SUNT FICTVE daca le vreau maine le ai?? nu, si cum sa platesc avans 500 de euro daca vreau de ex 2 bizare? unde pe planeta asta auzi asa ceva sa platec inaine sa am marfa la usa,ma refer ca si firma??plus de ex aici in danemarca daca cumperi orice produs nu esti multumit timp de un an de zile daca am bonul trebuie sa mi-l schimbi,se intampla asa ceva in romania?? cam cat crezi ca schimbai pana acum din ce ai vandut??)
Ideea este ca "shits hapen" dar nu tre sa le lungim la nesfarsit sincer.....
nu cred atti ca mai ai ceva de castigat dupa atata timp facandu-l pe omul ala in toate felurile ..sa intamplat.. sa intamplat....las-o asa...tu de ce crezi ca tie ar avea mult mai multa lume mai putin de reprosat??
Specific si imi dau cuvantul nu il conosc pe ovidiu deloc nu l-am vazut in viatza mea si nu i tin parte ,vorbesc doar ce mi se pare ca trebuie vorbit daca gresesc imi cer eu scuze anticipat. As fi sincer incantat si onorat sa aud si restul parerilor ale baietilor de pe ce acest forum sa fiu si eu impacat ca am gresit sau nu:)

Ultima editare efectuata de catre sever in Lun Feb 20, 2012 2:08 am, editata de 2 ori

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 841
Varsta : 37
Data de inscriere : 06/11/2010

Vezi profilul utilizatorului http://www.severtattoo.com

Sus In jos

Mesaj Scris de inu_machine13 la data de Joi Feb 02, 2012 9:57 am

Bravo Sever!
inu_machine13
Membru Silver
Membru Silver

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de razvanmihai la data de Joi Feb 02, 2012 10:34 am

"A fi domn e o īntāmplare, a fi OM e lucru mare" adevarat proverbul silent
razvanmihai
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 99
Varsta : 26
Data de inscriere : 28/12/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de inu_machine13 la data de Joi Feb 02, 2012 2:55 pm

Smile)...
inu_machine13
Membru Silver
Membru Silver

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de swatooyoo la data de Joi Feb 02, 2012 3:40 pm

ba nu cred ca ovidiu e HOT...dar nu asa se face.
swatooyoo

masculin
Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 10/02/2009

Vezi profilul utilizatorului http://www.swattattoo.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de articole tattoo la data de Dum Feb 19, 2012 11:53 am

sever, am vrut sa scriu 2 cuvinte dar am sters, la al doilea jignire, voi considera o jignire si un atac, antireclama asupra lmarcii firmei cea ce este marca inregistrata si iti voi inainta un proces la tribunal. vezi ce au patit cei care sau luat de alte marci inregistrate.. sunt documente clare pe net.
pentru tine atat
pentru ceilalti, care tind sa creada prostia cu stop cardica sau cerebral, probail sunt persoane care nu au stat in bancile scolii
ahh.. probabil nu ti am trimis mostre gratis din tusuri, asta era problema ta
comenzi speciale? da 4 bizarre in 2 luni, si la 2 saloane renumite din tara si alte doua la doua tatuatori home ..
idea pentru care am intrat si doresc sa lamuresc si sa atentionez oamenii lui ovidiu, este sa va arat daca va luat de el, aratand clar si in documente ca a furat, incearca sa intimideze prin procese de doi lei. Inca oadata: prostia omeneasca nu are limite =)))
http://imageshack.us/photo/my-images/833/scan0001qk.jpg/

articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 39
Data de inscriere : 13/12/2008

Vezi profilul utilizatorului http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de sever la data de Dum Feb 19, 2012 4:43 pm

unu la mana atti am spus ca nu am nimik nici cu tine nici ovidiu ca nu avem prietenii doi la mana am specificat clar daca citesti atent ca nu este anti reclama ci doar imi exprim parerea despre ce am cumparat eu personal; iar in romania si pe un forum libera exprimare este libera.
doi la mana tu vb de ovidiu sau mai stiu eu de cine ca te da in judecata cand tu ma ameninti cu un proces pt 3 vorbe drepte?!!(suntem, cumva in comunism sa fim obligati sa tacem?). ce imagine iti faci tu cu asta dand de inteles ca esti genul de om care din asta traiesti eu cel putin acum asa cred deci din asta traiesti atti cauti ciubucareli din procese? sincer nu as vrea sa cred asta.
trei la mana despre comenzile special nu am spus ca nu sunt bune ci doar ele merita atentie in ochii mei ca produse bune si ce nu mi se parea ok plata inainte.
Te ataci copilareste nu dai dovada de om care stie sa discute.
si ce spui tu ca am spus ce am spus ca nam primit tusuri gratis.....atti daca si eu astept un tus gratis ma las drac de meserie. Oricum ti-am fost client la inceputuri am avut luat marfa de multe milioane de la tine (fara factura! ca mai sfatuit ca e mai ieftin daca imi dai fara tva la negru,transferurile de la banca transilvania inca le am nu arunc acte ani de zile.....)iar daca nam fost multumit am discutat cu baietii de pe acest forum cum se discuta si pe forumul lui mike devries si toate forumurile cu nume despre ce e bun si ce nu si nimeni nu mai sare asa ca tine.
Iar de jicnire ce spui ca ai vrut sa scri nu vad de ce ai face asta nu te-am jicnit nu am vb urat de tine te-am vazut o data in viatza mea la conventia de la bucuresti anu trecut si atat .
Deci de aici faci ce vrei daca asa consideri tu ca e ok ,in ochii mei ai scazut maxim. forumul asta nu mai e folosit de noi totul sa mutat aici http://tattooart.uv.ro/

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de razvanmihai la data de Dum Feb 19, 2012 10:04 pm

Am tot cautat si nu vad unde e anti reclama? Oare nu e adevarat ce a spus Sever?Sa fim seriosi man! Pentru ce anti reclama?Oare ce ai tu pus la vanzare nu sunt chinezarii de proasta calitate(unele produse,nu toate)? Omu si-a spus parerea despre marfa care a cumparat-o de la tine si ca nu e de acord cu plata in avans....care-i baiul? Si inca un lucru,nu vad unde e mentionat numele firmei tale,omul a spus atti atat....atti e marca inregistrata?Sper ca nu te supar dar cam asta e adevarul....Nimic din ce a spus nu iti denigreaza firma.Suntem in 2012 man,avem dreptul la libera exprimare,e doar un forum unde fiecare isi da cu parerea...."A fi domn e o īntāmplare, a fi OM e lucru mare"
razvanmihai
Membru Silver
Membru Silver

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de Fenny la data de Dum Feb 19, 2012 10:38 pm

foarte corect...nici eu nu sunt de acord cu plata lucrurilor in avans...nu cred ca sunt oameni care sa ia coletul de la curier apoi sa fuga cat ii tin picioarele fara sa plateasca...Smile))...deci treaba asta nu-si are rostul......macar de erau serviciile pe masura! No offence...dar s-au plans multi...(acum trebuie sa ma astept la un raspuns jignitor presupun)...asta e parerea mea...si te asigur ca dand oamenii in judecata sau chestii de genu' nu-ti aduce mai multi clienti si nici faima (poate doar in sensul negativ)...eu zic totusi ca o mica schimbare de atitudine te-ar ajuta mult! lumea nu are ceva cu tine degeaba!
si eu te-am vazut o singura data tot la conventie...ti-am pus cateva intrebari...si la raspunsurile pe care le-am primit...am constatat ca tu chiar nu vrei sa-ti vinzi marfa...asa ca am cumparat de vis a vis!
Fenny
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 148
Varsta : 32
Data de inscriere : 20/02/2011

Vezi profilul utilizatorului http://www.fennytattoo.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de articole tattoo la data de Lun Feb 20, 2012 4:54 am

de calitate va plangeti? platiti si va aduc de calitate. va asteptati ca cu 100 lei sa va deschid si salon. e jignitor? da. vrei libera exprimare? uite si eu mam saturat de produse ieftine, dar ia intreaba colegii cati au scule profesionale? si de ce nu au? nu ca nu ar exista... te plangi de plata in avans? eu nu am dreptul sa ma plang cand unii nu ridica comenzile? de ce se obosesc sa comande? sa plateasca avansul si daca ridica comanda e ok, daca nu, macar acopera cheltuielile postale. pacat ca nu ati inteles ideea si va bagati in seama aiurea. nu sau plans clienti renumiti si va plangeti voi .. habar nu aveti cum se procedeaza afara. doar la noi e de ***** ca omu plateste la livrare. de ce nu incerci sa dai comanda de pe un site european.? ca sa nu mentionez unu din sua... sa vezi acolo cum se procedeaza cu plata. nu platesti nu primesti. voi sunteti copilasi in treaba asta. ajunge sa primiti o mostra gratuita de tus, sau o promisiune la o conventie si gata ati intors spatele de unde ati plecat. dupa 2-3 luni va plangeti de mila ca at luat de la X sau Y un pigment si INTENZE nu mai este bun. Pai daca ai cumparat un *****? la ce te astepti? Uite v-am dat de discutat pe aici. Oricum nu trebuie sa cumparati de la mine, eu nu va oblig, stiu ce vand, si in special la pigmenti am fise toxicologice, pot da declaratie de conformitate, sunt cam singurul din romania care poate face. si cu siguranta nu am pierdut nimic ca va aprovizionati din alta parte.. e un hobby pt mine afacerea, nu ma imbogatesc, dar nici nu voi fi mai sarac. sanatate sa avem. pricum afacerea e de vanzare ca mam saturat... succes sa aveti..
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de nick_style la data de Lun Feb 20, 2012 8:25 am

Sa fim seriosi,dai un om in judecata pt 410 lei?Smile
Ceea ce mi se pare destul de corect sa nu-ti dea avansul inapoi pt. ca exact de asta se si cere avans mai omule cand vrei sa inchiriezi ceva.
Se cere avans pt. ca sa nu ramai pierdut cand omul se razgandeste.Daca tu te-ai razgandit e vina lui?Omu iti da banii inapoi si ramane cu locul liber cand putea sa plateasca altcineva ptl el.
Eu daca iti dau tie avans banii pe o masina stigma si tu o comanzi apoi eu ma razgandesc tu imi dai banii inapoi?
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 36
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de sever la data de Lun Feb 20, 2012 8:38 am

ca unii sunt nesimtiti si nu onoreaza ridicatul comenzilor da sunt de acord la faza asta cu un avans care sa acopere cheltuielile de drum dar nimik in plus,
Faza cu ca afara nu platesti nu primesti nu e adevarata eu nu mai locuiesc si nu mai comand din romania de mult timp pot plati cand ridic comanda sau pot plati cu cardul cand comand e la alegerea mea dar am si treptul sa returnez orice in un an dezile daca nu sunt multumit deci nu sunt treburile asa negre afara.
iar faza ce a zis si nik exact asa este daca platesti un avans si te-ai sucit il pierzi dar aia na mai specificat nimeni ca banii aia erau un avans doar ca cineva ia furat ,dar oamenii vad aud afla.cand spui ceva tre sa spui toata povestea nu doar partea care o vezi tu.tre sa inveti sa analizezi din ambele pozitii nu sa gandesti ca un cal de vede numai inainte nu stanga nu dreapta.
Vb lui fenny o schimbare de atitudine te-ar ajuta mai mult cu oricine si in orice poate in felul asta nu ai mai fi mereu asa in razboi ba cu unu ba cu altu si ai fi mai bn primit peste tot(nu poti scrie clientilor tai "nu sau plans clienti renumiti si va plangeti voi"serios adica astia sunt ultimii oameni sau ce sa inteleaga?). ar trebui sa te gandesti la asta si sa schimbi cate ceva daca vrei sa mergi inainte .

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de razvanmihai la data de Lun Feb 20, 2012 9:30 am

......Ma ustura ochii
razvanmihai
Membru Silver
Membru Silver

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de articole tattoo la data de Lun Feb 20, 2012 10:00 am

nick_style a scris:Sa fim seriosi,dai un om in judecata pt 410 lei?Smile
Ceea ce mi se pare destul de corect sa nu-ti dea avansul inapoi pt. ca exact de asta se si cere avans mai omule cand vrei sa inchiriezi ceva.
Se cere avans pt. ca sa nu ramai pierdut cand omul se razgandeste.Daca tu te-ai razgandit e vina lui?Omu iti da banii inapoi si ramane cu locul liber cand putea sa plateasca altcineva ptl el.
Eu daca iti dau tie avans banii pe o masina stigma si tu o comanzi apoi eu ma razgandesc tu imi dai banii inapoi?
tu stii ce sa intamplat sau vorbesti aiurea?
a zis omul ca nu am ce cauta la el la expo, dupa ce am platit avansul
si ca nu va returna
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de nick_style la data de Lun Feb 20, 2012 10:50 am

Pai din acea rezolutie pusa de tine nu nu am retinut sa fi scris undeva ca ai platit si nu te-a mai primit,scrie clar ca ai avut dubii pt. ca n-ai primit chitanta pe ce ai platit si de asta te-ai razgandit.
Arati una si zici alta.
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 36
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de sever la data de Lun Feb 20, 2012 11:34 am

de ce sa nu ai ce cauta?? inseamna ca aveati ceva de impartit dinainte,ca sa faca cineva din senin asa ceva nu mi se pare prea real sa zic asa doar daca e dus cu sorcova si are ceva personal cu tine

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de inu_machine13 la data de Mar Feb 21, 2012 8:35 am

Atti... eu zic sa te linistesti! Din arad suntem 2 clientzi intzepatzi de tine, care nu am stiut cu ce se manaca aparate,ace,tusuri si alte chestii. Am intrebat clar la telefon, asteptand o recomandare, tu ai intrebat ce fel de marfa vreau aiurea sau profesionala.( tinand cont ca banii erau cea mai mica problema) tu mi-ai bagat pe gat tot *** ce nu l-ai putut vinde si mai ai tupeul sa vorbesti,nesimtzitule! De **** mea nu ai recomandat Stigma?
Mai ai tupeul sa te iei de omenii astia?De la ei am invatzat tot si inca mai invatz, nu stiam nici macar pretzul la un aparat decent de aia am apelat la tine. Asa ca sfatul meu este sa lasi tonul mai jos pentru ca in viatza se intalnesc si munte cu munte dar om cu om? Am si constitutzia si situatzia necesare sa te pun sa manaci aparatele alea, si aici nu e vorba de bani e vorba de nesimtzire fatza de un incepator!( daca habar nare cu ce se mananca de ce sa nu ii dau ***... oricum nu stie gustul) cam asa gandesti tu! Sfatul meu este sa lasam amenintzarile si ne vedem de treaba.
inu_machine13
Membru Silver
Membru Silver

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de articole tattoo la data de Joi Noi 29, 2012 8:02 am

Auzi maimutoilule si nesimtitule. De mintit poti mintii cat te tine. Auzi budurisan florin adrian?!!! Tu nici nu existi pe lista de clienti. cand pana mea ai cumparat tu ceva de la mine? Nu te mai folosii de numele meu! Te a pus popartanu sa iei partea? Te a invatat el ceva? Fi sigur ca nu va face vreodata. De cerut cere mult de la fraiei ca tine care lingeti in ***.. in rest.. iti da o p. in gura si te ia de fraier:)))
Doar asa esti
mai ales la constitutia ta fizica.. imi dau seama, cand te vad voi fugii Smile) asa am facut si in viata:)))
Vezi fraierica cu amenitarile ca nu te tin nadragii!!!! asculta ma cu atentie!
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de Stiff Rider la data de Dum Sept 01, 2013 1:20 pm

hm!
Stiff Rider
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/01/2013

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum