hY

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

hY

Mesaj Scris de girlzor la data de Dum Aug 23, 2009 9:23 pm

deci ...voiam sa imi dau si eu piercing in limba ...dar nu la salon..la o fata...kre a mai dat si se pricepe ..dar am o probl :"> ..parintii nu ma lasa..si vreau sa ascund asta...sper k nu se vede Smile...si ink cva..cum voi manca..io ziceam sa plek o sapt undeva..pana se vindeca..la tzara de preferabil ...k sa mananc ce vreau..si fara mofturi si le si spun ...de ce vreau aia ..sau aia..sau aia ..Razz si dupa sa vin aksa ..sa numai am nik ...sa nu ma vait pe acasa..mai bine in alta parte..unde nu`s parintii x( Very Happy ..nEeD hELp pLEasE :p

girlzor

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 23
Data de inscriere : 23/08/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: hY

Mesaj Scris de delia... la data de Vin Sept 11, 2009 7:54 pm

hi..hmmmz...ti'as recomanda sa mergi m bn la un salon..dekt asa..dar asta decizi u.. Exclamation ..e oarecum simplu sa'l ascunzi..hei..e vb doar de 2 zile in care nu poti mank..de unde o saptamana??... Shocked ...a si de vb..o sa te incurci putin...km in primele 2 ore..in rest e ok..totusi inceark la un salon..bft.. Very Happy

delia...

feminin
Varsta : 24
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de delia... la data de Vin Sept 11, 2009 7:57 pm

A si ink o chestie...dak iti dai la salon ..tre sa ai peste 16 ani{asta nu inseamna k nu poti sa'i fraieresti pe aia}..inceark la roxy-tattoo...e 120 lei..dar e sigur.. Very Happy

delia...

feminin
Varsta : 24
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus