Intrebare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Intrebare

Mesaj Scris de roxette la data de Mar Aug 19, 2008 10:45 am

[b]buna tuturor !! sunt noua pe aici, sper sa ne intelegem bine !!!!!!! :*:*:*:*
am auzit ca exista tatuaje, care, unite fac unul singur (adica, doua persoane, fiecare isi tatueaza o parte din model si unite fac unul intreg) !! as vrea sa stiu si eu unde se pot face !!! daca stiti, va rog sa-mi dati si mie niste site-uri unde sa pot vedea modele !!! daca stie cineva detalii despre acest tip de tattoo, va rog mult sa ma ajutati si pe mine !!!!
pup !!!!!!

roxette

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/08/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Intrebare

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art la data de Mar Sept 02, 2008 8:19 pm

Buna, roxette! Nu exista modele speciale. Acele modele se aleg impreuna cu clientul, venim cu mai multe sugestii, de comun acord si cand te-ai hotarat, il faci. Pot sa iti recomand ceva inimioare mai delicate...rupte in jumatate. www.tattooart.ro ca sa vezi calitatea de la salonul nostru. Bafta!
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2682
Varsta : 40
Data de inscriere : 18/11/2007

Vezi profilul utilizatorului http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de deep feeling tattoo la data de Vin Dec 05, 2008 11:25 pm

roxette , sa vedem daca peste cativa ani o sa mai gandesti la fel, si anume sa faci ceva care ............, stii nu mi treb sa explic eu,daca vrei sa faci un tattoo , bravo, dar....alege un model care sa te reprezinte , cu alte cuvinte fa ceva original si nu ceva copiat , ca-l porti toata viata, apeleaza la tatuator care sa poate, sa-ti reproduca ideile tale ,sau sa-ti deseneze cam ce ai vrea tu, sfatul meu gandestete, tatuajul nu este o pereche de blugi ca sai ii poti schimba cand vrei tu, succes in alegerea pe care o vei face , bafta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 41
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de vasy la data de Dum Apr 26, 2009 12:23 pm

AM SI EU O INTREBARE ,SE POATE FACE TATUAJE ASA INCAT SA NU SEMAI OBSERVE TAIETURI SI OPERATII?
AS VREA UN TRIBAL TOATA MANA STANGA +UMAR PANA PE PIEPT,SAU CE CREDETI CA ESTE BENEFIC ASTFEL SA POATA FI ACOPERITE TAIETURILE.SI CAT ESTEPRETULORIENTATIV/CM ASTEPT RASPUNS PE ID:ELIMELEC51.

vasy

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 34
Data de inscriere : 26/04/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Apr 26, 2009 8:43 pm

Deci daca astepti raspuns pe ID -ul tau cred ca vei avea de asteptat cam mult.Discutile se fac aici pe forum.Tatuajul peste cicatrici se poate face atata timp cat cicatricea este trecuta de 3-4 ani in functie de cat a fost de adinca taietura ,,,cat timp rana ( cicatricea ) este rozie la culoare inseamna ca se refac inca legaturile vasculare dintre tesuturi.Daca faci un tattoo in acest timp risti sa intrerupi procesul de refacere a vascularitatilor ,sangerand mult in acea zona si artistul neputand lucra plus ca de asta nu vei mai ramane cu nimic sub piele .Pentru ca tusul sa ramana perfect sub piele ,el trebuie sa aibe o derma si o epiderma sanatoasa si nu in curs de schimbare.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Apr 26, 2009 8:45 pm

Despre pret nu te poate ajuta nimeni atata timp cat nu stim lungimea sau grosimea bratului tau.Marimea tatuajului defineste si pretul.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de vasy la data de Mar Apr 28, 2009 12:30 pm

TAIETURILE SUNT DE CEL PUTIN 3 ANI SI SUNT ALBE,NU ROZII,DECI TREBUIE SA MA PREZINT LA UN SALON,MULTUMESC PENTRU INFORMATIILE PRIMITE!

vasy

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 34
Data de inscriere : 26/04/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus