cacamaca

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

cacamaca

Mesaj Scris de ungabang la data de Dum Mar 16, 2008 1:51 pm

am vazut aici pe forum vorbe urate despre cei care...dupa cum spuneti voi isi fac treaba in baie....adica cei care tatueaza acasa....vreu sa stiu k si eu sunt unul dintre ei...si un coleg de-al meu la fel....dar sa stiti si voi k ne facem treaba la fel k si voi cei ce va faceti treaba in prea maretele saloane...aceeasi aparatura ....aceleasi dezifectante...aceleasi chestii...sa stiti k nu aveti voie sa va luati d noi...ce?doar k nu lucram intr-un salon?nu cred k are nici o treaba asta...sunt unii kare lucreaza acasa de zeci d ori mai buni dct cei care tatueaza la salon...nu conteaza unde tatuezi atata timp cat stii sa ai grija ka aparatul tau sa fie dezifectat si sa tragi o linie dreapta si o umbra fara sa spargi pielea .......am vazut si am fct tattoo mai bune si mai frumoase dct ce am vzt p la saloane....asa k....unii dintre noi cei de acasa va ofera concurenta celor de la maretele saloane cyclops

ungabang
Vizitator

Sus In jos

Re: cacamaca

Mesaj Scris de At3ul la data de Dum Mar 16, 2008 10:34 pm

no problem amice nu te ambala Very Happy dak te uitai mai bine in sectziunea asta exista un topic numit INTREBARE!!! citeste-l si o sa vezi ca nu dam neaparat cu noroi in oamenii care lucreaza acas dar trebe sa recunosti ca cei mai multzio dintre cei ce lucreaza acas o fac defectuos din pacate si fara pic de igiena.... bun venit si sper sa itzi faci un cont si sa mai stam de vorba Very Happy

Full Membru

masculin
Numarul mesajelor : 449
Varsta : 35
Data de inscriere : 17/12/2007

Vezi profilul utilizatorului http://www.fashionabletattoos.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art la data de Lun Mar 17, 2008 12:09 am

Ungabang, esti binevenit pe forum. Sper sa putem discuta pasnic si daca putem sa colaboram, sa te ajutam cu cate ceva, suntem deschisi. Vorbaria multa pe tema tatuatorilor de apartament are rolul sa atraga amatorii aici pe forum, sa asiste la discutii, sa invete tot ceea ce este necesar in arta tatuajelor, in vederea deschiderii unui salon si a avea o activitate de lunga durata. Bine ai venit si speram sa iti faci cont de membru si nu doar de vizitator. Nu trebuie sa o iei in tragic, noi vrem sa ajutam, nu sa facem scandal ca pe alte forumuri. Bafta si toate cele bune!
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2682
Varsta : 40
Data de inscriere : 18/11/2007

Vezi profilul utilizatorului http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de dodolino la data de Dum Mar 30, 2008 2:15 pm

deap asa e....majoritatea.....dar nu toti....din ploiesti...p toti care ii stiu... noi lucram...aproape k la salon...adik ne mai lipseste scaunul p care sta lumea la tatuat....
in rest suntem ok....chiar foarte ok...

dodolino
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Data de inscriere : 24/02/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de dodolino la data de Dum Mar 30, 2008 2:15 pm

eu sunt ungabang...Razz

dodolino
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art la data de Dum Mar 30, 2008 6:43 pm

O. deci ai vazut ca nu a avut nimeni nimic cu tine. Discutii sunt multe, dar ele sunt bune pentru a trage concluzii. Bafta in continuare! Wink
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de Maltesse Cross la data de Dum Mar 30, 2008 9:13 pm

po sh yo fac d'astea plm...toti au fost odata amatori ce dracu
Maltesse Cross
Membru Gold
Membru Gold

feminin
Numarul mesajelor : 187
Varsta : 27
Data de inscriere : 15/02/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de dodolino la data de Dum Mar 30, 2008 9:30 pm

asta asea e:P

dodolino
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de Maltesse Cross la data de Mier Apr 02, 2008 3:21 pm

ungabang a scris:am vazut aici pe forum vorbe urate despre cei care...dupa cum spuneti voi isi fac treaba in baie....adica cei care tatueaza acasa.
sincer de mine nu o zas nime nik...sh ova o vazut sh poze cu piercinguri facute de mine and stuff...like lol care e faza ce cand sh cum faci atata vreme cat iti asumi riscu sh te descurci felicitari eu in vara asta fac cursu sa am cele 2 diplome da asta nu inseamna k nu o sa mai tatuez sau nu o sa mai fac pierceuri acasa sau in cluburi and shit like this...ei ***...sh nici nu cred k nu o sa lucru in vitorul apropiat la ceva salon...aici nimeni no o jignit pe nimeni ungabang draga....din contra vor sa previna anumite pericole pt ca dak ai fi citit mai atent and stuff ai fi vazut un filmulet in care un amator ii **** sfarcu la unu...sincer amatori sunt sh in saloane mie de exemplu unu mi-o pus un pierce in sfarc sh mi s-o s-o rupt sfarcu k era pus naspa acuma am sfarcu despicat...deci nu ne putem lua dupa toti...pana mea...nush ce sa mai zic
Maltesse Cross
Membru Gold
Membru Gold

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de dodolino la data de Mier Apr 02, 2008 3:26 pm

tipule sau tipo...nu ziceam d asta frate/soro....am spus doar k ii discrimineaza prea mult p cei c fac tatuaje acasa...sunt de acord...unii fac chestii oribile...chiar d neacceptat ..dar si la salon se fac .....doar d asta ziceam....plm....felicitari k-ti dai d diploma...dar sa stii k in romania diploma aia e mai mult d fatada...k poti sa sti sau poti sa nu sti sa bati cva...cunosc p un tip kare plm nu are diploma dar el face tatuaje la sala...asa k....ce sa mai?

dodolino
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art la data de Mier Apr 02, 2008 9:53 pm

Dodolino, din punctul meu de vedere, discriminarile din acest domeniu sunt bune. De ce? Pentru ca, ma gandesc eu, ca prin acestea, un amator, fie din ambitie, fie din razbunare...etc, se va stradui mai mult sa lucreze tatuaje de calitate si va tinde ori sa lucreze intr-un salon, ori sa isi faca propriul salon. Deci pentru mine este ceva constructiv. Daca cineva se supara e problema lui, atata timp cat nu am jignit pe nimeni, nu ma consider vinovat cu nimic. Ideea nu e sa jignesti sau sa umilesti un amator, ci sa il ambitionezi spre progres. Eu imi doresc sa fie cat mai multe saloane, pentru a fi o mare concurenta. Atunci clientul isi va spune cuvantul...Bafta si trebuie sa intelegi si substratul...Ceao! Wink
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de dodolino la data de Joi Apr 03, 2008 11:22 am

Razz

dodolino
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de Maltesse Cross la data de Sam Apr 05, 2008 8:52 pm

^bah...plm...nu cred k ar fi facut cineva ceva de genu....but anyway...
Maltesse Cross
Membru Gold
Membru Gold

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art la data de Mar Iun 24, 2008 8:49 pm

Se pare ca s-a inteles ideea, daca nu mai scrie nimeni pe-aici...Aloooooooooooooooooo! Mai sunteti vii? Smile
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat