Tatuaj prost realizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Tatuaj prost realizat

Mesaj Scris de madix19 la data de Mier Oct 17, 2012 12:00 pm

Buna ziua,sunt noua pe acest forum,dar il urmaresc de ceva timp si m-am gandit sa apelez la ajutorul vostru.
In noiembrie 2011 am optat pentru un tatuaj pe omoplat cu o fraza dintr-o carte care mi-a placut mie.Am apelat la un salon de tatuaj destul de cunoscut.Din cate am observat posesorul sau apare destul de des pe la televizor ca fiind destul de bun in ceea ce face.
Problemele au inceput de cand a modificat textul care era in engleza.Eu m-am bazat pe el parand ca stie ce face.Din ce mi-au spus prietenii textul este scris gresit,iar tusul se vede acum decolorat,ingrosat,bate spre un albastru,pare tremurat.In concluzie extrem de inestetic.Stiu ca multi or sa imi sara in cap ca nu l-am ingrijit cum trebuie.
Cand am plecat de acolo mi-a spus ca la fiecare 3 ore sa ma spal cu apa calie si sapun,sa dau cu Bephanten si apoi sa pun alta folie la loc pana a doua zi.Am urmat sfaturile exact,am incercat cat pot de mult sa protejez zona dupa cum imi spusese si acum sunt in situatia asta.Am de gand sa il acopar,dar mi se pare grav ca nu detin nici-o dovada ca tatuajul a fost realizat acolo. Sad
madix19

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 23
Data de inscriere : 17/10/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Tatuaj prost realizat

Mesaj Scris de razvanmihai la data de Mier Oct 17, 2012 4:52 pm

ne-am mutat pe http://tattooart.uv.ro Cool
razvanmihai
Membru Silver