Tatuajul in zona inghinala este daunator ovarelor ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Tatuajul in zona inghinala este daunator ovarelor ?

Mesaj Scris de Andaaa la data de Dum Iun 19, 2011 12:43 pm

Buna,sper ca voi gasi aici pe cineva care sa mi raspunda la niste intrebari la care nu am reusit sa gasesc raspuns....Problema este ca acum 2 zile mi-am facut un tatuaj in zona intima,dar este cam mare ,adica se intinde pe toata zona de sus care trebuie epilata sa zic asa...cand am ajuns acasa dupa efectuarea tatuajului ,m-am umflat atat de tare incat aveam impresia ca am un strat de burta nu stiu cum sa numesc...a 2a zi adica astazi mi s-a mai desumflat dar ma doare si totusi este umflat dar nu foarte mult....ce ma fac?????? in conditiile in care totul a fost steril ,ingrijit,toate cele si in plus de asta tot la acest baiat mi-am mai facut si alte tatuaje la care nu mi s-a intamplat ca acum....ma gandesc ca este zona foarte sensibila...HEEELP MEEEEE PLS !!!!! Sad
Andaaa
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 26
Data de inscriere : 19/06/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Tatuajul in zona inghinala este daunator ovarelor ?

Mesaj Scris de subsonique la data de Vin Iul 15, 2011 2:45 pm

Buna

Cred ca cel mai indicat ar fi fost sa consulti un doctor de specialitate, el era cel mai in masura sa iti stabileasca un diagnostic la problema ta.
Daca mai treci pe forum am aprecia daca ne-ai da detalii despre cum ai rezolvat si ce anume s-a intamplat, banuiesc ca deja te-ai vindecat.

O zi excelenta
subsonique
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 46
Data de inscriere : 15/05/2011

Vezi profilul utilizatorului http://440hertzi.blogspot.com/

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: